فرصتهای اپلای ارشد، دکترا، پستداک در زمینه محیط زیست و مهندسی

عضویت در کانال تلگرامی اعلام فرصتهای اپلای

نمونه پکیج های آموزشی در سایت آپارات

لیست آخرین پکیج های آموزشی محیط زیست و مهندسی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16
 1. #11
  Member
  تاریخ عضویت
  Oct 2015
  نوشته ها
  67
  پسندیده
  0
  مورد پسند : 2 بار در 2 پست
  میزان امتیاز
  9
  Array
  معدن کاری در ماه

  515832_206.jpg
  هلیم-3 یک ایزوتوپ غیررادیواکتیو سبک است که پتانسیل عظیمی برای تولید انرژی نسبتا پاک از طریق همجوشی هسته ای دارد. هلیم-3 در کره زمین کمیاب اما در ماه بسیار فراوان است. پروژه های مختلفی برای معدن کاری در ماه جریان دارند و در برخی از آنها هلیم-3 کره ماه به عنوان یک منبع اقتصادی بالقوه برای معدن کاری در نظر گرفته شده است.

 2. #12
  Member
  تاریخ عضویت
  Oct 2015
  نوشته ها
  67
  پسندیده
  0
  مورد پسند : 2 بار در 2 پست
  میزان امتیاز
  9
  Array
  نیروی خورشیدی فضایی

  515833_371.jpg
  از آنجایی که انرژی خورشید در فضا تحت تاثیر چرخه 24 ساعت شبانه روز، آب و هوا، فصل ها یا اثر فیلتری گازهای اتمسفر زمین قرار نمی گیرد، بکارگیری پنل های خورشیدی در مدار و استفاده از انرژی آن روی زمین مورد توجه قرار گرفته است. این سیستم شامل انتقال نیروی بی سیم می شود که می تواند با استفاده از پرتوهای مایکروویو انجام شود.

 3. #13
  مدیریت سایت
  تاریخ عضویت
  Sep 2006
  محل سکونت
  Tehran
  نوشته ها
  8,635
  پسندیده
  0
  مورد پسند : 0 بار در 0 پست
  میزان امتیاز
  10
  Array
  بهار نیوز - ابتکار: اعتراضات صنفی را سیاسی کردند

  تا آخر پای سلامت مردم ایستاده ام
  ابتکار: اعتراضات صنفی را سیاسی کردند
  کد مطلب : 94175

  گروه جامعه: دکتر معصومه ابتکار ، رییس سازمان حفاظت محیط زیست و معاون رییس جمهور، با حضور در برنامه تلویزیونی «متن، حاشیه» به پرسشهای متفاوتی در ارتباط با عملکرد خود و سازمان متبوعش پاسخ داد.

 4. #14
  مدیریت سایت
  تاریخ عضویت
  Sep 2006
  محل سکونت
  Tehran
  نوشته ها
  8,635
  پسندیده
  0
  مورد پسند : 0 بار در 0 پست
  میزان امتیاز
  10
  Array
  ابلاغ سیاست*های کلی محیط زیست توسط رهبر انقلاب


  حضرت آیت*الله خامنه*ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل ۱۱۰ قانون اساسی، در نامه*ای به روسای قوا، سیاستهای کلی محیط زیست را ابلاغ کردند.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، ایجاد نظام یکپارچه ملّی محیط زیست، مدیریت هماهنگ و نظام*مند منابع حیاتی، جرم*انگاری تخریب محیط زیست، تهیه اطلس زیست*بوم کشور، تقویت دیپلماسی محیط زیست، گسترش اقتصاد سبز و نهادینه سازی فرهنگ و اخلاق زیست محیطی از جمله محورهای ابلاغیه رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

  متن سیاستهای کلی محیط زیست که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده، به این شرح است:

  بسم* الله* الرّحمن *الرّحیم

  سیاست*های کلی محیط زیست

  ۱ـ مدیریت جامع، هماهنگ و نظام*مند منابع حیاتی (از قبیل هوا، آب، خاک و تنوع زیستی) مبتنی بر توان و پایداری زیست*بوم بویژه با افزایش ظرفیت*ها و توانمندی*های حقوقی و ساختاری مناسب همراه با رویکرد مشارکت مردمی.

  ۲ـ ایجاد نظام یکپارچه ملّی محیط زیست.

  ۳ـ اصلاح شرایط زیستی به منظور برخوردار ساختن جامعه از محیط زیست سالم و رعایت عدالت و حقوق بین نسلی.

  ۴ـ پیشگیری و ممانعت از انتشار انواع آلودگی*های غیرمجاز و جرم*انگاری تخریب محیط زیست و مجازات مؤثر و بازدارنده آلوده کنندگان و تخریب کنندگان محیط زیست و الزام آنان به جبران خسارت.

  ۵ـ پایش مستمر و کنترل منابع و عوامل آلاینده هوا، آب، خاک، آلودگی*های صوتی، امواج و اشعه*های مخرب و تغییرات نامساعد اقلیم و الزام به رعایت استانداردها و شاخص*های زیست محیطی در قوانین و مقررات، برنامه*های توسعه و آمایش سرزمین.

  ۶ـ تهیه اطلس زیست*بوم کشور و حفاظت، احیاء، بهسازی و توسعه منابع طبیعی تجدید پذیر (مانند دریا، دریاچه، رودخانه، مخزن سدها، تالاب، آبخوان زیرزمینی، جنگل، خاک، مرتع و تنوع زیستی بویژه حیات وحش) و اعمال محدودیت قانونمند در بهره*برداری از این منابع متناسب با توان اکولوژیک (ظرفیت قابل تحمل و توان بازسازی) آنها بر اساس معیارها و شاخص*های پایداری، مدیریّت اکوسیستم*های حساس و ارزشمند (از قبیل پارک*های ملّی و آثار طبیعی ملّی) و حفاظت از منابع ژنتیک و ارتقاء آنها تا سطح استانداردهای بین*المللی.

  ۷ـ مدیریّت تغییرات اقلیم و مقابله با تهدیدات زیست محیطی نظیر بیابان*زایی، گرد و غبار بویژه ریزگردها، خشکسالی و عوامل سرایت دهنده میکروبی و رادیواکتیو و توسعه آینده*نگری و شناخت پدیده*های نوظهور زیست محیطی و مدیریّت آن.

  ۸ ـ گسترش اقتصاد سبز با تأکید بر:


  ۱ـ۸ ـ صنعتِ کم کربن، استفاده از انرژی*های پاک، محصولات کشاورزی سالم و ارگانیک و مدیریّت پسماندها و پساب*ها با بهره*گیری از ظرفیّت*ها و توانمندی*های اقتصادی، اجتماعی، طبیعی و زیست محیطی.

  ۲ـ۸ ـ اصلاح الگوی تولید در بخش*های مختلف اقتصادی و اجتماعی و بهینه*سازی الگوی مصرف آب، منابع، غذا، مواد و انرژی بویژه ترویج مواد سوختی سازگار با محیط زیست.

  ۳ـ۸ ـ توسعه حمل و نقل عمومی سبز و غیرفسیلی از جمله برقی و افزایش حمل و نقل همگانی بویژه در کلان شهر*ها.

  ۹ـ تعادل بخشی و حفاظت کیفی آب*های زیرزمینی از طریق اجرای عملیات آبخیزداری، آبخوان*داری، مدیریّت عوامل کاهش بهره*برداری از آب*های زیرزمینی و تبخیر وکنترل ورود آلاینده*ها.

  ۱۰ـ استقرار نظام حسابرسی زیست محیطی در کشور با لحاظ ارزش*ها و هزینه*های زیست محیطی (تخریب، آلودگی و احیاء) در حساب*های ملّی.

  ۱۱ـ حمایت و تشویق سرمایه*گذاری*ها و فناوری*های سازگار با محیط زیست با استفاده از ابزارهای مناسب از جمله عوارض و مالیات سبز.

  ۱۲ـ تدوین منشور اخلاق محیط زیست و ترویج و نهادینه سازی فرهنگ و اخلاق زیست محیطی مبتنی بر ارزش*ها و الگوهای سازنده ایرانی ـ اسلامی.

  ۱۳ـ ارتقاء مطالعات و تحقیقات علمی و بهره*مندی از فناوری*های نوآورانه زیست محیطی و تجارب سازنده بومی در زمینه حفظ تعادل زیست بوم*ها و پیشگیری از آلودگی و تخریب محیط زیست.

  ۱۴ـ گسترش سطح آگاهی، دانش و بینش زیست محیطی جامعه و تقویت فرهنگ و معارف دینیِ مشارکت و مسؤولیت*پذیری اجتماعی بویژه امر به معروف و نهی از منکر برای حفظ محیط زیست در تمام سطوح و اقشار جامعه.

  ۱۵ـ تقویت دیپلماسی محیط زیست با:


  ۱ـ۱۵ـ تلاش برای ایجاد و تقویت نهادهای منطقه*ای برای مقابله با گرد و غبار و آلودگی*های آبی.

  ۲ـ۱۵ـ توسعه مناسبات و جلب مشارکت و همکاری*های هدفمند و تأثیرگذار دوجانبه، چندجانبه، منطقه*ای و بین*المللی در زمینه محیط زیست.

  ۳ـ۱۵ـ بهره*گیری مؤثر از فرصت*ها و مشوق*های بین*المللی در حرکت به سوی اقتصاد کم کربن و تسهیل انتقال و توسعه فناوری*ها و نوآوری*های مرتبط.

 5. #15
  Junior Member
  تاریخ عضویت
  Aug 2016
  سن
  38
  نوشته ها
  1
  پسندیده
  0
  مورد پسند : 0 بار در 0 پست
  میزان امتیاز
  0
  Array

  درخواست معرفی

  سلام
  وقت بخیر
  من یک سایت طراحی کردم با پی اچ پی و میخوام هاست لینوکس بخرم
  با بررسی های انجام شده میخوام از این جا هاست لینوکس تهیه کنم
  خواستم بدونم کسی تجربه خرید از این شرکت رو داره و از نظراتتون استفاده کنم
  ممنون

 6. #16
  Banned
  تاریخ عضویت
  Jun 2017
  سن
  33
  نوشته ها
  1
  پسندیده
  0
  مورد پسند : 0 بار در 0 پست
  میزان امتیاز
  0
  Array
  باربری و بسته بندی وسایل با ارزانترین باربری
  باربری روز با یک دهه درخشان در امر اسباب کشی آماده است خدمات باربری و اتوبار را به به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته به شما ارائه دهد
  یکی از بارزترین خدمات این باربری سرویس بسته بندی اثاثيه منزل می باشد که بسته بندی به سبک کشور های اروپایی برای شما انجام می دهد این شرکت با پرسنل کاری زبده و کار آزموده آماده است خدمات حمل اثاثیه منزل را به شما ارائه دهد
  ما در باربری روز به صورت شبانه روزی خدماتمان را به شما ارائه می دهیم از صفر تا صد اسباب کشی توسط شرکت باربری روز صورت خواهد گرفت ،این شرکت خدمات خود را زیر نظر اتحادیه باربری داران استان تهران انجام می دهد و قیمت باربری به صورت کاملا توافقی صورت خواهد گرفت. اگر قصد دارید اسباب کشی کنید شرکت باربری تهران برای بسته بندی اثاثیه منزل و حمل اسباب کشی شما در خدمتتان خواهد بود.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
تماس با مدیریت سایت 09126826597